Uw verblijf in Gent…

 

Hoe kunt u een kamer reserveren ?

Stad Gent heeft heel wat hotels.
Indien u meer info wenst, gelieve de website van de vzw Gent Hotels te raadplegen : https://genthotels.be/nl/ en https://genthotels.be/nl/hotel/

Interactieve kaart waarop de voornaamste hotels én Flanders Expo aangeduid staan.   << klik hier

Sommige hotels bieden een korting aan voor de duivenliefhebbers. Voor meer info, gelieve deze pagina onderaan te raadplegen.

Lijst Hotels  Locatie Website
1898 The Post**** Historic city center http://www.zannierhotels.com/1898thepost/en/
Aparthotel Castelnou***   http://www.castelnou.be/Castelnou_Aparthotel-gent.asp?taal=en
Best Western Chamade*** St-Peter’s station https://www.chamade.be/nl/
Best Western Cour St-Georges** Historic city center http://www.courstgeorges.be/nl/index.php
Boatel   http://www.theboatel.com/en
Campanile** UZ Gent (hospital) https://www.campanile.com/en/hotels/campanile-gent-gand
Carlton Hotel** St-Peter’s station http://www.carltongent.be/
Castel*** St-Peter’s station https://hotelcastel.be/
Cathedral** Historic city center http://www.hotelcathedral.be/en
Erasmus Hotel** Historic city center http://www.erasmushotel.be/en/hotel
Europahotel***   http://www.europahotel-gent.be/en
Getaway Studios – Residentie Oscar Historic city center https://www.getaway.be/nl/locaties/gent/residentie-oscar
Ghent River hotel**** Historic city center http://www.ghent-river-hotel.be/en/
Holiday Inn Express Gent*** UZ Gent (hospital) https://www.ihg.com/holidayinnexpress/hotels/gb/en/gent/gntbe/hoteldetail
Holiday Inn Gent Expo****   https://www.higentexpo.com/en
Hotel Adoma*** St-Peter’s station http://www.hotel-adoma.be/en/
Hotel Astoria*** St-Peter’s station http://www.astoria.be/en
Hotel Dampoort*   http://www.hoteldampoort.be/
Hotel de Flandre**** Historic city center http://www.hoteldeflandre.be/en/
Hotel Flandria Centrum Historic city center http://www.hotelflandria-gent.be/en/
Hotel Gravensteen*** Historic city center http://www.gravensteen.be/en/
Hotel Harmony**** Historic city center http://www.hotel-harmony.be/en/
Ibis Budget Gent Centrum Dampoort**   https://www.ibisbudgetgent.be/index-en.html
Ibis Gent Centrum Opera** Historic city center https://www.accorhotels.com/gb/hotel-1455-ibis-gent-centrum-opera/index.shtml
Ibis Gent Kathedraal*** Historic city center https://www.accorhotels.com
Marriott**** Historic city center http://www.marriottghent.be/
Monasterium Poortackere*(**) Historic city center https://www.monasterium.be/en/
NH Gent Belfort**** Historic city center https://www.nh-hotels.com
Novotel*** Historic city center https://www.accorhotels.com
Parkhotel Gent** Historic city center http://www.parkhotelgent.be/en
Pillows Grand Hotel Reylof**** Historic city center https://www.pillowshotels.com/ghent/
Residence Inn by Marriott*** UZ Gent (hospital) https://www.marriott.com/hotels/travel/gneri-residence-inn-ghent/
Van der Valk Gent**** UZ Gent (hospital) https://www.hotelgent.be/
Yalo Urban Boutique Hotel**** Historic city center http://www.yalohotel.com/
Zorghotel Den Briel***   https://www.denbriel.be/nl/p/home
     
New hotels to come    
Hotel Location  
B&B Hotel Gent Centrum Historic city center  
Yalo Urban Boutique Hotel**** Historic city center  
Comic Art Museum & Hotel Historic city center  
Moxy Historic city center  
Leopoldskazerne St-Peter’s station  
Adagio (aparthotel)    
Chalet de Maalte    
YUST (Young Urban Style) St-Peter’s station  

LOCATIE van de hotels  – Op de kaart ziet u Flanders Expo en enkele hotels. 

Bron : Google Maps

 

Hotels die een korting aanbieden

Hierna vindt u de gegevens van de hotels die een korting aanbieden aan onze liefhebbers  
We wensen deze hotels van harte te bedanken voor de commerciële geste  
   
   
YALOHOTEL  
Adres :  Brabantdam 33 – 9000 Gent
Website :  www.yalohotel.com  
Voorstel :  
Een korting van 10% wordt u aangeboden op onze online prijzen wanneer men contact neemt via ons reservatie departement reservations@yalohotel.com of telefonisch op +32 9 395 92 02 met de code “KBDB-RFCB”. 
   
   
CARLTON HOTEL  
Adres : Koningin Astridlaan 138 – 9000 Gent
Website : www.carltongent.be  
Voorstel :  
Een kortingscode van 5% werd geactiveerd, deze kan op www.carltongent.be ingegeven worden. De code is “KBDB-RFCB”.
   
CHAMADE HOTEL  
Adres : Koningin Elisabethlaan 3 – 9000 Gent
Website : www.chamade.be  
Voorstel :  
Een kortingscode van 5% werd geactiveerd, deze kan op www.chamade.be ingegeven worden. De code is “KBDB-RFCB”.
   
IBIS BUDGET GENT CENTRUM DAMPOORT
Adres : Ravelijnstraat 1 – 9000 Gent
Website : www.ibisbudgetgent.be 
Tel : 093 95 20 10   
Voorstel :  
Een korting van 10% wordt u aangeboden op de dan geldende kamertarieven wanneer men contact neemt via e-mail HA243@accor.com met de code “KBDB-RFCB”.
   
   
1898 THE POST  
Adres : Graslei 16 – 9000 Gent  
Website : www.1898thepost.com
Voorstel :  
Een korting van 10% wordt u aangeboden op onze websiteprijzen wanneer men contact neemt via ons reservatie departement sales@1898thepost.com met de code “KBDB-RFCB”.
   
   
IBIS GENT CENTRUM KATHEDRAAL  
Adres : Limburgstraat 2 – 9000 Gent
Website : www.accor.com  
Voorstel :  
** Single kamer: € 94 per kamer per nacht (ontbijt + city tax inbegrepen)
** Dubbele/Twin kamer: € 109 per kamer per nacht (ontbijt + city tax inbegrepen)
Gelieve contact te nemen per e-mail H0961-re@accor.com met de code “KBDB-RFCB”.
   
   
ASTORIA HOTEL  
Adres : Achilles Musschestraat 39 – 9000 Gent
Website : www.astoria.be  
Voorstel :  
Geniet van 5% korting tijdens uw verblijf bij Astoria Hotel, wanneer u via deze link reserveert. 
https://reservations.cubilis.eu/astoria-hotel-gent?DiscountCode=KBDB-RFCB
Iemand die liever de kortingscode vermeldt, dat lukt ook, het is dan voldoende dat mensen reserveren via www.astoria.be en deze kortingscode vermelden in het veld “kortingscode”. 
   
   
CAMPANILE HOTEL GENT  
Adres Akkerhage 1, 9000 GENT  
Website https://gand.campanile.com/en-us/
Voorstel :  
Prijs van 65,00 euro per kamer per nacht (ex toeristenbelasting) wanneer men direct bij de receptie van het hotel reserveert (gent@campanile.com) met de code ‘DUIF2022’.
Dit actietarief is geldig voor een verblijf op een of meerdere nachten. 
   
   
GETAWAY   
Adres : Seminariestraat 2 – 9000 Gent
Website : www.getaway.be  
Voorstel :  
Een korting van 20% wordt u aangeboden op de dagprijs wanneer men reserveert via email (gent@getaway.be) en de volgende code “KBDB-RFCB” vermeld tijdens de reservatie.
De receptie gaat dan na ontvangst van de creditcard gegevens als garantie de reservatie’s manueel aanmaken en 20% in mindering brengen (enkel op de overnachtingsprijs ! niet op totale prijs met service charge en citytax )
Niet online boeken en betalen want dan kan het hotel de korting niet meer toepassen !
   
HOTEL HOLIDAY INN GENT EXPO   
Adres : Maaltekouter 3 – 9051 Sint-Denijs-Westrem 
Website : http://www.higentexpo.com/du/ligging
Voorstel :  
Een korting van 10% wordt U aangeboden op het  geldende kamertarief inclusief ontbijt  indien men reserveert via mail res@higentexpo.com of telefonisch via 09 220 24 24 met de vermelding van de code  KBDB-RFCB.