BOURGES I – 22.05.10
Vieux :
HARCHIES Christian – WARCHIN (national + zone ouest)
VAN MECHELEN Luc – OUD-TURNHOUT (zone centre)
GORIS Leopold – KOERSEL (zone est)
Yearlings :
VAN DE WOUWER Gaston – BERLAAR (national + zone centre)
BAERT Damien – TOURNAI (zone ouest)
VEULEMANS-PERILLEUX – VISSENAKEN (zone est)
CHATEAUROUX – 29.05.10
Vieux :
DEVRIENDT Jozef – AARTRIJKE (national + zone ouest)
DE LOOR Christ – ZOTTEGEM (zone centre)
VERRECKT-ARIEN – TESSENDERLO (zone Est)
Yearlings :
VAN DER MAELEN Sonia – ASPELARE (national + zone centre)
GEVAERT-VAN SCHOORISSE – RONSE (zone ouest)
HERBOTS Jo & Raf – HALLE-BOOIENHOVEN (zone est)
BRIVE – 29.05.10
Vieux :
VAN DAMME Johan – ST.GILLIS-DENDERMONDE (national + zone centre)
DEVOS Etienne – DEERLIJK (zone ouest)
VERRECKT-ARIEN – TESSENDERLO (zone est)
MONTELIMAR- 05.06.10
Vieux :
BOURLARD Etienne & René – HARVENG (national + zone centre)
NOVAK Olivier – MERBES-LE-CHATEAU (zone est)
BRUNEEL John – MERKEM (zone ouest)
CAHORS – 12.06.10
Vieux :
HOUFFLIJN Patrick & Zoon – WORTEGEM-PETEGEM (national + zone ouest)
LAURENT André – COUTURE ST.GERMAIN (zone centre)
DUCASTEL P. & F. – BLICQUY (zone est)
CHATEAUROUX – 12.06.10
Vieux :
SIERENS-VAN DEN BROEKE – ZWEVEGEM (national + zone ouest)
GEERINCKX Luc, Bart, Jürgen – WOMMELGEM (zone centre)
CARPENTIER Fernand – BOIS-D’HAINE (zone est)
Yearlings :
LEFEVRE Christiaan – VICHTE (national + zone ouest)
VAN HOVE – UYTTERHOEVEN – PUTTE (zone centre)
TOURNELLE Davy – RUMMEN (zone est)
PAU (int.) – 18.06.10
Vieux :
JANS Arnould – TONGEREN (national)
MONTAUBAN – 19.06.10
Vieux :
VAN OIRSCHOT François – KAPELLEN (national + zone centre)
STEENBERGEN Albert & Stefan – HEKR-DE-STAD (zone est)
VANDEBUERIE Pierre – HARELBEKE (zone ouest)
ORANGE – 26.06.10
Vieux :
DEROECK Luc – MANAGE (national + zone est)
DEKEYZER Norbert – ETIKHOVE (zone ouest)
DE POTTER Julien – ZOTTEGEM (zone centre)
ARGENTON – 26.06.10
Vieux :
BAERT Damien – TOURNAI (national + zone ouest)
CHRISTIAENS Francis – ZEMST (zone centre)
HAINE Johan – HAASRODE (zone est)
Yearlings :
VAN HERZELE André – NAZARETH (national + zone ouest)
BLOCKX Lucien – VORST (Kempen) (zone est)
SITTNER PREMIER UK – MERKSPLAS (zone centre)
BARCELONE (int)- 02.07.10
Vieux :
VERDEYEN Bart – STEENOKKERZEEL (national)
SOUSTONS (int.) – 02.07.10
Yearlings :
VAN DER BEKEN Martine – GERAARDSBERGEN (national)
LIMOGES – 03.07.10
Vieux :
DE PAUW Julien & Peter – BASSEVELDE (national + zone ouest)
ENGELS Jos & Jules – PUTTE (zone centre)
VERRECKT-ARIEN – TESSENDERLO (zone est)
TARBES (int.) – 10.07.10
Vieux :
MASURE Thierry & Gilles 7742 HERINNES-LEZ-PECQ (national)
LIMOGES – 10.07.10
Yearlings :
LODEWIJCKX Ronald – TIELT (Bt) – (national + zone est)
VANDEMAELE Wilfried – HEULE (zone ouest)
VAN DEN BRANDT Leon & C. – ZANDHOVEN (zone centre)
MARSEILLE (Int.)- 17.07.10
Vieux :
JOOSEN Jos – BRECHT (national)
SOUILLAC – 17.07.10
Vieux :
ALLY Norbert – AARSELE (national + zone ouest)
VERRELST Ludo – WILRIJK (zone centre)
VERRECKT-ARIEN – TESSENDERLO (zone est)
LIBOURNE – 24.07.10
Yearlings :
MISPELAERE Jacques & Gino – MOORSELE (national + zone ouest)
LIMBOURG Erik – BRUSSEGEM (zone centre)
NAVEZ-VERMEULEN – ANDERLUES (zone est)
NARBONNE (int) – 24.07.10
Vieux :
DE COCK Marc – TEMSE (national)
BOURGES II – 24.07.10
Pigeonneaux :
MOONENS André – STROMBEEK-BEVER (national + zone centre)
BATAILLE-DEVOLDER-DEPREZ – VICHTE (zone ouest)
JESPERS-VANDERWEGEN – HOLSBEEK (zone est)
Vieux :
MUREZ-MARECHAL – WADELINCOURT (national + zone centre)
REGO Guido – WIJER (zone est)
NOTTEBAERT Christophe – TEMPLEUVE (zone ouest)
Yearlings :
BUVENS Roger – LOKSBERGEN (national + zone est)
DE LAERE Maurice & Luc – ANZEGEM (zone ouest)
DENO-HERBOTS – LEEFDAAL (zone centre)
PERPIGNAN (int.) – 31.07.10
Vieux :
BRUYNEEL Wilfried – OUDENAARDE (national)
TULLE – 31.07.10
Vieux :
VERRECKT-ARIEN – TESSENDERLO (national + zone est)
HENNES Kristiaan – ROTSELAAR (zone centre)
VANDENHEEDE Freddy & Jacques – ZINGEM (zone ouest)
Yearlings :
LARDINOIS Jean – MOELINGEN (national + zone est)
SIMOENS Etienne – HANDZAME (zone ouest)
LUYCKX Raf & Lars – GEEL (zone centre)
ARGENTON – 07.08.10
Pigeonneaux :
VANWINKEL Jef – TIELT-WINGE (national + zone est)
LAUWERIJS-DE BIE – NIJLEN (zone centre)
DE SMEYTER-RESTIAEN – MELDEN (zone ouest)
Vieux :
VANDENHEEDE Freddy & Jacques – ZINGEM (national + zone ouest)
AERTS André – HAACHT (zone centre)
STEENBERGEN Albert & Stefan – HERK-DE-STAD (zone est)
Yearlings :
VANDENABEELE Gabriel – DENTERGEM (national + zone ouest)
VANWINKEL Jef – TIELT-WINGE (zone est)
DERWA-LUXEM – HERENT (zone centre)
LA SOUTERRAINE – 21.08.10
Pigeonneaux :
SCHEPMANS-HAYEN – GRAZEN (national + zone est)
VAN DE VOORDE-VERLINDEN – BAAIGEM (zone ouest)
LUYCKX Raf & Lars – GEEL (zone centre)
Vieux & yearlings :
KEIRSMAKERS Louis – NIJLEN (national + zone centre)
VERMASSEN David – GAVERE (zone ouest)
VANLINT Michel – ZOUTLEEUW (zone est)
GUERET – 04.09.10
Pigeonneaux :
PLATTEEUW Kurt & Raf – OUDENAARDE (national + zone ouest)
STEVENINCK Benny – Hamme (zone centre)
THIBAUT-BOONS – SOMBREFFE (zone est)
Vieux & yearlings :
VERMASSEN David – GAVERE (national + zone ouest)
PEETROONS Hans – HUIZINGEN (zone centre)
JESPERS-VANDERWEGEN – HOLSBEEK (zone est)