Overwinnaars van de nationale vluchten 2015arrow rtl

 

BOURGES I – 30/05/2015  
Oude    
Nat.+ Zone B2   Van Rompaey Karlo – Sint-Truiden
Zone A1   Decoster-Schollier - Torhout
Zone A2   Leclercq Roger - Buissenal
Zone B1   Goovaerts Victor & Jens - Beerzel
Zone C1   Houben Jean - Maasmechelen
Zone C2   Philippe David – Saint-Mard
jaarlingen    
Nat.+ Zone B2   Steenbergen Stefan – Herk-de-Stad
Zone A1   Pollin Marc & Geert - Snellegem
Zone A2   Van De Parre Etienne - Landskouter
Zone B1   Henderickx Bart - Berlaar
Zone C1   Visschers & Zoon - Maasmechelen
Zone C2   Philippe David – Saint-Mard
     
LIMOGES I – 30/05/2015  
Oude    
Nat. + Zone B   Engels Jos & Jules - Putte
Zone A   Vandenheede Freddy & Jacques - Zingem
Zone C   Magnee Eric - Soumagne
     
CHATEAUROUX –  06/06/2015  
Oude    
Nat.+ Zone B1   Daniels Willy - Kessel
Zone A1   Decoster Ronny & Stijn - Roksem
Zone A2   Schoors C. & A. - De Waele M. - Adegem
Zone B2   Buvens Roger - Loksbergen
Zone C1   Dirix Jean - Rosmeer
Zone C2   Culot Dominique – Neufchâteau
jaarlingen    
Nat. + Zone B1   Hermans Henri - Pulle
Zone A1   Sioen Luc & Hilde - Moorslede
Zone A2   Casaert-Senechal - Russeignies
Zone B2   PEC Racing Team ADK - Houwaart
Zone C1   Franken Johnny – Meeuwen-Gruitrode
Zone C2   Ponlot-Lalande - Bastogne
     
VALENCE– 06/06/2015  
Oude    
Nat.+ Zone C   Adam Gerard - Sprimont
Zone A   Brackenier Oscar & Koen - Oosterzele
Zone B   Luyckx Raf & Lars - Geel
     
GUERET – 13/06/2015    
Oude    
Nat. + Zone B1   Van de Velde Marina - Grobbendonk
Zone A1   Vanhee-Decoster - Jabbeke
Zone A2   Vandeputte Rudi - Lemberge
Zone B2   Renders Ivo - Geel
Zone C1   Hendrikx Rudi - Maasmechelen
Zone C2   Piret André - Jalhay
jaarlingen    
Nat. + Zone B2   Eyletten Michel & Gunther - Diest
Zone A1   Marchand Geert - Aartrijke
Zone A2   Vandeputte Rudi - Lemberge
Zone B1   Vereyken-Gommers - Schilde
Zone C1   Thoné Jos - As
Zone C2   Waty Gerard & Denis - Malmedy
     
CAHORS – 13/06/2015    
Oude    
Nat. + Zone B   Van Den Eeckhout Marc – Kalken
Zone A   Vandenheede Freddy & Jacques - Zingem
Zone C   Caro Marcel (veuve) – Verviers
     
PAU (int.) – 19/06/2015    
Oude    
Nat.   De Smeyter – Restiaen - Melden
     
MONTLUCON– 20/06/2015  
Oude    
Nat. + Zone B2   Vanwinkel Jozef – Tielt (Bt)
Zone A1   Boudry Frans - Dikkebus
Zone A2   Beukenne Père & Fils - Bruyelle
Zone B1   Van Oystaeyen H. & Pickeur C. - Boechout
Zone C1   Reynders Ludo - Millen
Zone C2   Philippe Stany - Vance
jaarlingen    
Nat. + Zone B1   Op De Beeck – Baetens - Putte
Zone A1   Roose-Pyra - Bekegem
Zone A2   Dekeyzer Roger - Etikhove
Zone B2   Van Mechelen Luc – Oud-Turnhout
Zone C1   Visschers & Zoon - Maasmechelen
Zone C2   Roth Joseph & Frederic - Malmedy
     
LIMOGES II – 20/06/2015  
Oude    
Nat. + Zone A   De Saer Antoine & Rudi - Ruiselede
Zone B   Engels Jos & Jules - Putte
Zone C   Magnee Eric - Soumagne
jaarlingen    
Nat + Zone A   Clicque Gino - Wevelgem
Zone B   Famille 3D - Ghlin
Zone C   Delbushaye Cedric – Petit-Rechain
     
AGEN (BORDEAUX) (int.) – 26/06/2015
Oude    
Nat.   Dubois Patrick – Gaurain-Ramecroix
jaarlingen    
Nat.   Smet Gunther - Lokeren
     
ARGENTON I – 28/06/2015  
Oude    
Nat.+ Zone A2   Van Goethem Patrick - Oosteeklo
Zone A1   Decherf Gilbert - Bredene
Zone B1   Maegh Victor - Rijkevorsel
Zone B2   Derwa-Luxem - Herent
Zone C1   Houben Jean - Maasmechelen
Zone C2   Piret André - Jalhay
jaarlingen    
Nat. + Zone A1   Bastiaenssens Hans - Snellegem
Zone A2   Christiaens Luc - Ooigem
Zone B1   Geerinckx Bart & Jurgen - Wommelgem
Zone B2   Van Thillo Willy - Beerse
Zone C1   Thoné Jos - As
Zone C2   Schmitz Joseph – Baelen (Lg)
     
MONTELIMAR – 27/06/2015  
Oude    
Nat. + Zone C   Hellinx Lambert – Bastogne
Zone A   Willequet Eric - Kwaremont
Zone B   Reniers Tony - Neerlinter
jaarlingen    
Nat + Zone C   Eerens Eddy - Maasmechelen
Zone A   De Vroe-Van Gaver-J-T-M - Moortsele
Zone B   Combi Faes Gebroeders-Wils Albert - Mol
     
BARCELONA (int) – 03/07/2015  
Oude    
Nat.   Peiren Noel - Zedelgem 
     
LA SOUTERRAINE I – 06/07/2015  
Oude    
Nat. + Zone A2   De Bruycker-De Craene - Eeklo
Zone A1   Sioen Luc & Hilde - Moorslede
Zone B1   Verbeke André - Waasmunster
Zone B2   Cleeren Jules - Lummen
Zone C1   Thoné Jos - As
Zone C2   Tholl-Dourte - Etalle
jaarlingen    
Nat. + Zone A2   Vandenheede Freddy & Jacques - Zingem
Zone A1   Sioen Luc & Hilde - Moorslede
Zone B1   Verbeke André - Waasmunster
Zone B2   Van Oeckel Jan – Oud-Turnhout
Zone C1   Visschers & Zoon - Maasmechelen
Zone C2   Vandegaer Claude – Virton
     
MONTAUBAN 06/07/2015  
Oude     
Nat. + Zone A   Ally Norbert – Aarsele
Zone B   Famille 3D - Ghlin
Zone C   Geusens Jean - Meeuwen
jaarlingen    
Nat. + Zone A   Pollin Marc & Geert - Snellegem
Zone B   Ronsijn Jo – Appelterre-Eichem
Zone C   Henry Leon - Nandrin
     
ST VINCENT 10/07/2015  
Oude    
Nat   Pollin Marc & Geert - Snellegem
     
CHATEAUROUX II – 11/07/2015   
Oude     
Nat.+ Zone B2   Vancleuvenbergen Gerard – Sint-Truiden
Zone A1   Crombez Medard - Langemark
Zone A2   Vandeputte Rudi - Lemberge
Zone B1   Vlaeminck Hugo - Rupelmonde
Zone C1   Vanhees Frederik - Hoeselt
Zone C2   Roth Joseph & Frederic - Malmedy
jaarlingen    
Nat. + Zone B2   Creten Lambert – Attenhoven
Zone A1   Samaey Rik - Bekegem
Zone A2   De Smeyter Paul - Nederename
Zone B1   Guldentops Jorne - Berlaar
Zone C1    Al-Thani Mohamed – Rouvreux-Sprimont
Zone C2   Waty Gerard & Denis - Malmedy
     
BRIVE 11/07/2015    
Oude    
Nat. + Zone B   Vantorre Remy - Virelles
Zone A   Billiet Yves - Moorslede
Zone C   Delbushaye Cédric – Petit-Rechain
jaarlingen    
Nat. + Zone C   Rose Stéphane - Oupeye
Zone A   Dupont Roland - Lauwe
Zone B   Van Hove – Uytterhoeven - Putte
     
MARSEILLE (Int.) – 17/07/2015  
Oude    
Nat.   Sauce Denis - Neufchateau
     
JARNAC – 18/07/2015    
Oude    
Nat. + Zone A   Verschelde Marc - Zulte
Zone B   Osier Marc - Zoersel
Zone C   Leroy C. & Mordant J. - Stembert
jaarlingen    
Nat. + Zone A   De Vroe-Van Gaver-J-T-M - Moortsele
Zone B   Limbourg Erik - Brussegem
Zone C   Dermience Philippe - Jemelle
     
NARBONNE (int) – 24/07/2015  
Oude    
Nat.   Schmitz Joseph – Baelen (Lg)
jaarlingen    
Nat.   Van Den Eeckhout Marc - Kalken
     
TULLE – 25/07/2015    
Oude    
Nat. + Zone C   Schmitz Joseph – Baelen (Lg)
Zone A   Verhellen Nadine (veuve Goeminne) - Flobecq
Zone B   Geyskens Henri - Veerle
jaarlingen    
Nat. + Zone C   Spooren Theo - Maasmechelen
Zone A   Leutenez Eddy & Maarten - Kruishoutem
Zone B   Combi Faes Gebroeders-Wils Albert - Mol
     
PERPIGNAN (int.) 31/07/2015  
Oude    
Nat.   Tant Johan - Olsene
     
 LIBOURNE – 01/08/2015  
Oude    
Nat. + Zone A   Pollin Marc & Geert - Snellegem
Zone B   Van Gysel Hilaire & Smet E. – De Klinge
Zone C   Thoné Xavier & Maxim - As
jaarlingen    
Nat.+ Zone A   Pollin Marc & Geert - Snellegem
Zone B   Saeytijdt Paul & Sven - Nederbrakel
Zone C   Graindorge Georges - Engis
     
BOURGES II – 01/08/2015  
Oude    
Nat.+ Zone C1   Jonkmans Jean - Diepenbeek
Zone A1   Vergote Luc - Oostnieuwkerke
Zone A2   De Vos Yves - Volkegem
Zone B1   Lambert Bernard – Bois-d’Haine
Zone B2   Schuer Georges - Oostham
Zone C2   Burniat Boris – Sainte-Marie-sur-Semois
jaarlingen    
Nat. + Zone B2   Van Rompaey Karlo – Sint-Truiden
Zone A1   Morent Gino & Rino - Langemark
Zone A2   Pappens Jan - Hundelgem
Zone B1   De Mesmaeker Clement – Sint-Ulriks-Kapelle
Zone C1   Quix Jos - Neeroeteren
Zone C2   Waty Gerard & Denis - Malmedy
Jonge    
Nat. + Zone B2   Brugmans Sabrina - Halen
Zone A1   Schreel Dieter - Gits
Zone A2   Clicque Gino - Wevelgem
Zone B1   Habraken-Ducheyne - Vorselaar
Zone C1   Kuenen Paul - Hoeselt
Zone C2   Nicolay Olivier – Vaux-sur-Sure
     
CHATEAUROUX III 08/08/2015  
Oude     
Nat.+ Zone B2   Tournelle Davy - Rummen
Zone A1   Roose-Pyra - Bekegem
Zone A2   Dufermont Michel - Mouscron
Zone B1   Geerinckx Bart & Jurgen - Wommelgem
Zone C1   Reynders Ludo - Millen
Zone C2   Philippe David – Saint-Mard
jaarlingen    
Nat.+ Zone B1   Daniels Willy – Kessel
Zone A1   Pollin Marc & Geert - Snellegem
Zone A2   Deroose Dirk - Kruishoutem
Zone B2   Van Massenhoven Kris - Retie
Zone C1   Philippens Pierre – ‘s Gravenvoeren
Zone C2   Waty Gerard & Denis - Malmedy
Jonge     
Nat. + Zone B1   Bruynseels Victor - Bevel
Zone A1   Pollin Marc & Geert - Snellegem
Zone A2   Lagrou Dominique - Lendelede
Zone B2   Dormaels Bert - Vissenaken
Zone C1   Nibus Julien - Blegny
Zone C2   Piret André - Jalhay
     
ARGENTON II – 15/08/2015  
Oude    
Nat. + Zone B1   Van Eylen – Imbrechts - Boortmeerbeek
Zone A1   Pollin Marc & Geert - Snellegem
Zone A2   Gevaert & Van Schoorisse - Ronse
Zone B2   Verboven Gebroeders - Lummen
Zone C1   Lo Presti Antonio – Hermalle-sous-Huy
Zone C2   Magnette Alain – Saint-Mard
jaarlingen    
Nat. + Zone B1   Henderickx Bart – Berlaar
Zone A1   Roose-Pyra - Bekegem
Zone A2   Gevaert & Van Schoorisse - Ronse
Zone B2   Defrene Thierry - Onoz
Zone C1   Preud’homme-Paulet - Gesves
Zone C2   Hardy-Mabillon - Jamoigne
Jonge    
Nat. + Zone A2   De Lodder Dirk & Bart - Waregem
Zone A1   Demuydt (weduwe) Henri - Veldegem
Zone B1   Daniels Willy - Kessel
Zone B2   Poussart Olivier – Vaulx-lez-Chimay
Zone C1   Dodeigne Jacqueline - Harzé
Zone C2   Nicolay Olivier – Vaulx-sur-Sure
     
LA SOUTERRAINE II – 22/08/2015
Oude & jaarlingen    
Nat. + Zone A2   Casaert-Senechal - Russeignies
Zone A1   Pollin Marc & Geert - Snellegem
Zone B1   De Saedeleer Anja - Denderleeuw
Zone B2   Jespers-Vanderwegen - Holsbeek
Zone C1   Thoné Jos - As
Zone C2   De Wilde Marie-Lise – Vaulx-sur-Sure
Jonge     
Nat.+ Zone A1   Sioen Luc & Hilde - Moorslede
Zone A2   Heggermont Laurens - Ingelmunster
Zone B1   Crucke Koen - Onkerzele
Zone B2   Thijs Nick - Hallaar
Zone C1   Philippens Pierre – ‘s Gravenvoeren
Zone C2   Piret André - Jalhay
     
ISSOUDUN 29/08/2015    
Oude & jaarlingen    
Nat. + Zone B2   Wouters Jos & Coremans Maria - Langdorp
Zone A1   Vanhee – Decoster - Jabbeke
Zone A2   Platteeuw Kurt & Raf - Rumbeke
Zone B1   Vercammen Jos - Vremde
Zone C1   Vincent Jacquy - Bonsin
Zone C2   Hardy-Mabillon - Jamaigne
Jonge    
Nat. + Zone B2   Ginckels Marcel - Tienen
Zone A1   Pollin Marc & Geert - Snellegem
Zone A2   Staelens Patrick - Sijsele
Zone B1   Daniels Willy - Kessel
Zone C1   Moors Jozef & Eric - Neerharen
Zone C2   Waty Gerard & Denis – Malmedy
     
CHATEAUROUX IV – 06/09/2015  
Oude & jaarlingen    
Nat. + Zone B2   Stockmans Ivan – Lummen
Zone A1   Logie Danny - Poperinge
Zone A2   De Smet Patrick & Olivier - Semmerzake
Zone B1   Vercammen Jos - Vremde
Zone C1   Conaert Jean & Zoon - Dilsen
Zone C2   Hardy-Mabillon - Jamaigne
Jonge    
Nat. + Zone B2   Vermeerbergen-Wilms – Mol
Zone A1   Vancraeynest Georges - Klerken
Zone A2   De Craene Jean Marie - Zulte
Zone B1   Murez-Marichal Albert - Wadelincourt
Zone C1   Visschers & Zoon - Maasmechelen
Zone C2   Burniat Boris – Sainte-Marie-sur-Semois
     
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter