Overwinnaars van de nationale vluchten 2013arrow rtl

 

 

BOURGES I – 25.05.2013

Oude            Nat. + Zone C1                       Saatdüzen Saban - Tessenderlo                                                                    

                    Zone A1                                               Vaneenoo Julien - Wingene

Zone A2                                               Vandenheede Freddy & Jacques - Zingem

Zone B1                                               Dusausoit Danny - Beloeil

Zone B2                                               Van Genechten Theo - Vorselaar

Zone C2                                               Vuerstaeck Gebr. - Lanaken

Yearlings     Nat.+ zone B2                     Moens Dirk - Grimbergen                                                                                    
                    
Zone A1                                               Vandemaele Wilfried - Heule

Zone A2                                               Baeckelandt André - Gavere

Zone B1                                               Schuddinck Benny - Meldert

Zone C1                                               Tournelle Davy - Rummen

Zone C2                                               Thijs-Peters - Maasmechelen

 

CHATEAUROUX – 01.06.2013   

Oude            Nat.+ Zone C1                    Kitano Masao – Zoutleeuw                                                                                             

                    Zone A1                                               Schoors-De Waele - Adegem                          

Zone A2                                               Van Bost Frederik - Oudenaarde

Zone B1                                               Declercq Marc - Everbeek

Zone B2                                               Op de Beeck – Baetens - Putte

Zone C2                                               Hendrikx Rudi - Maasmechelen

Yearlings     Nat. + Zone B1                   Vlaeminck Hugo – Rupelmonde                                                                     
                    
Zone A1                                               Volckaert Paul – Ooigem                                                

Zone A2                                               Maes Anthony - Waregem

Zone B2                                               Van Dyck Dirk - Zandhoven

Zone C1                                               Matterne Etienne - Binkom

Zone C2                                               Reynders-Tack - Millen

 

LIMOGES – 01.06.2013

Oude            Nat. + zone B                      Bascourt Nicolas – Braine-le-Comte                                          

Zone A                                                Van den Berghe Bert – Wortegem-Petegem

Zone C                                                Deroeck Luc - Manage

 

MONTELIMAR– 08.06.2013

Oude            Nat.+ Zone C                       Van Heede Jerome – Forchies                                                        

Zone A                                                Dekens Wilson - Zingem

Zone B                                                Collet-Dubois - Maarkedal

                                              

POITIERS – 08.06.2013

Oude            Nat. + Zone A1                   Mispelaere Jacques & Gino – Moorsele                                                    
                   
Zone A2                                               Debacker Chris – Beveren-Leie

Zone B1                                               De Beule Marc - Waasmunster

Zone B2                                               Verhestraeten Eddy - Herentals

Zone C1                                               Lismont Patrick - Bekkevoort

Zone C2                                               Reynders–Gerard–Cuddy - Maasmechelen

Yearlings     Nat. + Zone A1                    Sioen Luc & Hilde – Moorslede                                                                   
                   
Zone A2                                               Van den Berghe Bert – Wortegem-Petegem

Zone B1                                               Steveninck Benny - Hamme

Zone B2                                               Van de Wouwer Gaston - Berlaar

Zone C1                                               Beckers Paul - Budingen

Zone C2                                               Thoné Jos - As

 

 

PAU (int.) – 14.06.2013

Oude            Nat.                                    Bernaert Robert & Georges - Middelkerke

 

 

CAHORS – 15.06.2013

Oude            Nat. + Zone C                      Delbushaye Cédric – Petit Rechain                                                                               
                    
Zone A                                                 Vandenheede Fr eddy & Jacques - Zingem

Zone B                                                 Vervloesem R. & P - Rijmenam

 

 

MONTLUCON– 15.06.2013

Oude            Nat. + Zone C1                    Poels Albert – Herk-de-Stad                                               

Zone A1                                               Vandemaele Wilfried - Heule

Zone A2                                               Den Haese Willy - Moortsele

Zone B1                                               Geerinckx Bart & Jürgen - Wommelgem

Zone B2                                               Deno-Herbots - Leefdaal

Zone C2                                               Westphal Joseph - Magnée                                             

Yearlings     Nat. + Zone C1                    Lens Roger - Koersel                                                                          

Zone A1                                               Dejaeger Freddy - Knesselare

Zone A2                                               Meurysse Lucien - Kruishoutem

Zone B1                                               De Bisschop Gustaaf - Asse

Zone B2                                               Renders Ivo - Geel

Zone C2                                               Thijs-Peters - Maasmechelen

                                                                                                                                                            

MONTAUBAN – 22.06.2013

Oude             Nat. + Zone C                       Dumonceau-Pavoncelli – St.Vaast                                                   

                     Zone A                                                   Mortier Hendrik – St.Kruis-Brugge

Zone B                                                 Ceusters Gustaaf - Westerlo

                                              

GUERET – 22.06.2013

Oude            Nat.+ zone C1                     Van Hertem-Schuurmans – Neerpelt                                                             

Zone A1                                               Van Cauwenberghe-Ally - Ruiselede

Zone A2                                               Verzelen Achiel - Ouwegem

Zone B1                                               Van Elsacker W. & W. – ‘s Gravenwezel

Zone B2                                               Verhestraeten Eddy - Herentals

Zone C2                                               Raets Gebr. & Kenny - Vliermaal

Yearlings     Nat. + zone C1                    Appelmans Franky – Neerpelt                                                                                                 Zone A1                                               Norman Nicolas & Filip – Knokke-Heist

Zone A2                                               Moeraert-Standaert & Gunther - Lochristi

Zone B1                                               Van Landeghem Gebr. - Kruibeke

Zone B2                                               Derwa-Luxem - Herent

Zone C2                                               Reynders-Tack - Millen

 

AGEN (BORDEAUX) (int.) – 28.06.2013

Oude            Nat.                                     Van den Berghe Bert – Wortegem-Petegem                                          

Yearlings     Nat.                                     Verschoot Joël – Ingelmunster                                        

 

ORANGE – 29.06.2013

Oude             Nat. + Zone C                         Wits Roger – Bierbeek                                                                                                               Zone A                                                  Houfflijn Patrick & Dimitri - Wortegem-Petegem

Zone B                                                Vanermen Guy - Vosselaar

 

 

ARGENTON – 29.06.2013

Oude            Nat. + zone B1                      Geerinckx Luc & Bart & Jurgen – Wommelgem                   

Zone A1                                               Verheye Rino - Aalbeke

Zone A2                                               Pipers Yvon - Tournai

Zone B2                                               Scheers J. – Lodewijckx F. - Beerzel

Zone C1                                               Poels Albert - Berbroek

Zone C2                                               Conaert Jean – Dilsen-Stokkem

Yearlings     Nat. + Zone B2                      Goovaerts Vic & Jens – Beerzel                                                         

Zone A1                                               Christiaens Luc - Ooigem

Zone A2                                               Van de Putte Rudy - Lemberge

Zone B1                                               Geerinckx Bart & Jürgen - Wommelgem

Zone C1                                               Van Hertem – Schuurmans - Neerpelt

Zone C2                                               Thijs- Peters – Maasmechelen

                                                                                                                                            

BARCELONA (int)– 05.07.2013

Oude            Nat.                                       Wiels Luc – Roosdaal                                                                          

 

LIBOURNE – 06.07.2013

Oude            Nat. + Zone A                       Vandenheede Freddy & Jacques – Zingem                                                                      Zone B                                                 Defoort Stephane - Maubray

Zone C                                                 Decoster Noë - Obaix

Yearlings     Nat. + Zone A                       Vandenheede Freddy & Jacques – Zingem                                                                      Zone B                                                 De Cock Marc - Temse

Zone C                                                 Vandenbergh Henri - Viesville

 

LA SOUTERRAINE – 06.07.2013

Oude            Nat.+ zone A1                      Verleije Davy & Amber - Damme                                                  

Zone A2                                               De Backer Chris – Beveren-Leie

Zone B1                                               Schuddinck Joni - Meldert

Zone B2                                               Celis Armand - Vorselaar

Zone C1                                               Herbots Jo & Raf – Halle-Booienhoven

Zone C2                                               Neven Frank - Ulbeek

Yearlings     Nat. + zone A2                     Verschuere Jacques – Beveren - Leie                                                     

                    Zone A1                                               Lannoo – De Clerck - Tielt                                                                             

Zone B1                                               Van den Bossche Yvan - Asse

Zone B2                                               Vervloesem R. & Patrick - Rijmenam

Zone C1                                               Loockx Guido - Tessenderlo

Zone C2                                               Nihoul Roland & Guy - Senzeille

 

ST.VINCENT (int.) – 12.07.2013

Oude             Nat.                                        Hebberecht Chris – Evergem                                                             

 

 

BRIVE – 13.07.2013

Oude           Nat. + Zone A                              Verschuere Jacques – Beveren-Leie                                              

                        Nat. + Zone A                        Verschoot Joël – Ingelmunster                                                                                             Zone B                                                            Pappaert  Herman & Lieven  - Schellebelle

                    Zone C                                                  Bollen Marc  – St.Lambrechts-Herk

Yearlings     Nat. + zone A                          Vermassen David – Gavere                                                                

                    Zone B                                                  Daems & Zoon - Bevel

                    Zone C                                                  Hazaert Kamiel - Neerijse

 

 

MARSEILLE (Int.)– 19.07.2013

Oude           Nat.                                       Hubrechts Tony – Borgloon                                                

 

 

SOUILLAC – 20.07.2013

Oude            Nat. + zone A                          in beraad                                                                      

                    Zone B                                                   Limbourg Erik - Brussegem

                    Zone C                                                   Geraerts Erwin - Nieuwerkerken

Yearlings     Nat. + zone A                          Denijs Erik – Beveren-Leie                                                  

                    Zone B                                                   Limbourg Erik - Brussegem

                    Zone C                                                   Willems Albert & Eric - Attenrode

               

NARBONNE (int) – 26.07.2013

Oude            Nat.                                     Van Coppenolle Luc  – Ouwegem                                                     

Yearlings     Nat.                                     Wargnies Didier  – Chapelle-lez-Herlaimont                                         

 

BOURGES II – 27.07.2013

Jonge           Nat.+ Zone A2                     De Vroe-Van Gaver - Moorsele                                                       

Zone A1                                              Lannoo-Ballegeer - Moerkerke

Zone B1                                              Gurinckx Lucien  – Sint-Niklaas

Zone B2                                              Daems & Zoon - Bevel

Zone C1                                              Eyletten Michel & Gunther - Diest

Zone C2                                              Thijs-Peters - Maasmechelen

Oude            Nat. + Zone A2                    Deroose Dirk  - Kruishoutem                                                               

Zone A1                                              Martin Dhooge - Ursel

Zone B1                                              Van Sterthem Freddy & Kurt  – Velzeke                      

Zone B2                                              Wouters-Coremans - Langdorp

Zone C1                                              Buvens Roger  - Loksbergen

Zone C2                                              Conaert Jean & Gerry  - Dilsen

Yearlings     Nat. + Zone A1                    Lievens Tony  – Sint-Laureins                                                                            

Zone A2                                              Jan Pappens – Zwalm (Hundelgem)                             

Zone B1                                              Vanmuylder – Noel – Demul – Buggenhout

Zone B2                                              Marcel Wouters - Westmalle

Zone C1                                              Guido Loockx - Tessenderlo

Zone C2                                              Frank Neven - Ulbeek

 

PERPIGNAN (int.) – 02.08.2013

Oude            Nat.                                     Bascourt Nicolas – Braine-le-Comte                                                              

                                                                                                                                            

TULLE – 03.08.2013

Oude            Nat. + zone C                       Van Vuchelen Ivan  – Grazen                                                                                                   Zone A                                               Van Renterghem Geert  - Deinze

Zone B                                               Volkaerts Kristel  - Putte

Yearlings     Nat.+ Zone C                        Lemmens Ulrich  – Balen                                                                                                          Zone A                                               De Backer Chris  – Beveren-Leie

Zone B                                               Limbourg Erik  - Brussegem

 

CHATEAUROUX – 03.08.2013

Oude            Nat.+ zone C1                       Greeven E. & JP - Alken                                                  

                    Zone A1                                              Vergotte Astère - Aalter

Zone A2                                              Gevaert-Lannoo - Meigem

Zone B1                                              Geerinckx Bart & Jürgen - Wommelgem

Zone B2                                              Van Sande Herman - Vosselaar

Zone C2                                              Delhez Didier - Soumagne

Yearlings     Nat.+ zone C1                       Van Hertem-Schuurmans - Neerpelt  

                    Zone A1                                              De Witte Marnique - Maldegem

Zone A2                                              Speybroeck Dirk - Vinkt

Zone B1                                              Geerinckx Bart & Jürgen - Wommelgem

Zone B2                                              Van Oeckel Bart & Nance – Oud-Turnhout

Zone C2                                              Thoné Jos – As

Jonge          Nat. + zone B2                       Verhestraeten Eddy - Herentals                                                                       

                    Zone A1                                               Schoors-De Waele - Adegem

                    Zone A2                                               Verschueren Omer - Zingem

                    Zone B1                                               Pintens Caro & Noel - Liezele

                    Zone C1                                               Geraerts Erwin - Nieuwerkerken

                    Zone C2                                               Daniëls Marc - Hoeselt

 

                              

ARGENTON – 10.08.2013

Jonge           Nat. + zone B2                    Coel Matthias - Rotselaar                                                                               

                    Zone A1                                               Christiaens Luc - Ooigem

                    Zone A2                                               Vande Walle Yves – Mont-de-l’Enclus

                    Zone B1                                               De Bisschop Gustaaf - Asse

                    Zone C1                                               Veulemans-Perilleux - Vissenaken

                    Zone C2                                               Devilers-Leclercq – St.-Remy

Oude            Nat. + zone C1                    Vanlint Michel - Zoutleeuw                                                                                 

                    Zone A1                                               Dufermont Michel - Mouscron

                    Zone A2                                               Gevaert-Vanschoorisse - Ronse

                    Zone B1                                               Geerinckx Bart & Jürgen - Wommelgem

                    Zone B2                                               Ceulemans Hilde - Booischot

                    Zone C2                                               Rondags Gert - Spouwen

Yearlings     Nat. + zone C1                    Vanoppen-Luyten – Herk-de-Stad                                                                  

                    Zone A1                                               Ally Norbert - Aarsele

                    Zone A2                                               Casaert-Senechal - Russeignies

                    Zone B1                                               Steveninck Benny - Hamme

                    Zone B2                                               Derwa-Luxem - Herent

                    Zone C2                                               Gruloos-Destree – Cortil-Wodon

                                                                                             

ISSOUDUN – 17.08.2013

Jonge          Nat.+ zone B2                     Derwa-Luxem - Herent                                                                                         

                    Zone A1                                               Willems Etienne - Adegem

                    Zone A2                                               Dobbelaere Philippe - Olsene

                    Zone B1                                               Jochems-Van Hasselt - Rijkevorsel

                    Zone C1                                               Vanhoudt-Serré - Diest

                    Zone C2                                               Visschers & Zoon - Maasmechelen

Oude & jaarse samen

                   Nat. + zone C1                    Vanoppen-Luyten – Herk-de-Stad                                                                  

                    Zone A1                                               Desaer Rudi - Ruiselede

                    Zone A2                                               Vermassen David - Gavere

                    Zone B1                                               Van Muylder – Noel – De Mul - Buggenhout

                    Zone B2                                               Engels Jos & Jules - Putte

                    Zone C2                                               Reynders – Gerard – Cuddy - Maasmechelen

 

 

LA SOUTERRAINE – 24.08.2013

Jonge          Nat. + zone C1                    Vanonckelen Marc - Halen                                                                                 

                    Zone A1                                               Verschoot Joël - Ingelmunster

                    Zone A2                                               Van Sterthem Stijn - Balegem

                    Zone B1                                               Steveninck Benny - Hamme

                    Zone B2                                               Coel Matthias - Rotselaar

                    Zone C2                                               Jamaigne Albert – Les Bulles

Oude & jaarse samen

                   Nat. + zone C1                    Van Meeuwen Pierre - Lommel                                                                        

                    Zone A1                                               De Saer Rudi - Ruiselede

                    Zone A2                                               Gevaert-Van Schoorisse - Ronse

                    Zone B1                                               Roelandt-Mille - Denderhoutem

                    Zone B2                                               Van Horenbeeck Leo & Christophe - Wijgmaal

                    Zone C2                                               Neven Frank – Wellen

 

 

NEVERS – 31.08.2013

Jonge         Nat. + zone B2                    Dockx Leo & Gerry - Koningshooikt                                                                           

                   Zone A1                                               Lannoo-De Clerck - Tielt

                   Zone A2                                               Pappens Jan - Zwalm

                   Zone B1                                               Van Roy-Rochtus - Hemiksem

                   Zone C1                                               Laeremans Liesl - Veerle

                   Zone C2                                               Burniat Boris – Ste.-Marie-sur-Semois

Oude & jaarse samen

                  Nat. + zone C1                    Vanlint Michel - Zoutleeuw                                                                                 

                   Zone A1                                               De Jaeger Freddy - Knesselare

                   Zone A2                                               Vandenheede Freddy & Jacques - Zingem

                   Zone B1                                               Berckmoes Eric - Brecht

                   Zone B2                                               Vercammen Jos - Vremde

                   Zone C2                                               Dermonne Alain - Froidchapelle

 

 

GUERET – 07.09.2013

Jonge         Nat. + zone A2                   De Rouck Karel & Stijn - Oosterzele                                                                            

                   Zone A1                                               Schoors-Dewaele - Adegem

                   Zone B1                                               Vermeerbergen-Wilms - Brasschaat

                   Zone B2                                               Roziers P. & J. - Bevel

                   Zone C1                                               Huls Paul - Zonhoven

                   Zone C2                                               Dassen-Gerits - Lanaken

Oude & jaarse samen

                  Nat. + zone B2                     Vercammen Jos - Vremde                                                                                   

                   Zone A1                                               Ameel-Vanlake - Dadizele

                   Zone A2                                               Tant Johan - Olsene

                   Zone B1                                               Murez-Marichal - Wadelincourt

                   Zone C1                                               Van Winkel Jef – Tielt-Winge

                   Zone C2                                               Thoné Jos - As

 

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter