Overwinnaars van de nationale vluchten 2009arrow rtl



BOURGES I - 23.05.09

Oude:                         

VANDENHEEDE Freddy & Jacques -  ZINGEM   (nationaal + zone west)

VAN RENTERGHEM-DEBLIQUY -PIPAIX  (zone midden)

DAUPHIN André - FARCIENNES (zone oost)

Jaarlingen:                            

VANDENHEEDE Freddy & Jacques - ZINGEM (nationaal + zone west)

VAN DEN BOSSCHE Yvan - ASSE (zone midden)

SCHEPMANS-HAEYEN - GRAZEN  (zone oost)

 

BRIVE - 30.05.09

Oude:

DECAESTECKER-GHIELENS -   GITS (nationaal + zone west)          

DELBAR Maurice -OEUDEGHIEN (zone midden)

JOUNIAUX Michel - ESTINNES-AU-MONT (zone oost)

 

MONTELIMAR- 06.06.09

Oude:

PEETERS Erik - WESTERLO (nationaal + zone midden)           

HAECK Bengt - RONSE (zone west)

BOVY François - ROMSEE (zone oost)                                                                                                                                                     


CAHORS - 13.06.09

Oude:

VANEENOO Julien - WINGENE (nationaal + zone west)

VERHEYDEN Robert - TIELT (Bt.) (zone oost)

RAEMDONCK Jean-Pierre - HAMME(zone midden)

 

PAU (int.) - 19.06.09

Oude:

VEREECKE Roger - DEERLIJK (nationaal)

 

MONTAUBAN - 20.06.09

Oude:

CARO Marcel - VERVIERS (nationaal + zone oost)

CLAUS Armand en Hans - PETEGEM-A/D-SCHELDE  (zone west)

SLOTS Daisy -  LEDE (zone midden)


ORANGE - 27.06.09

Oude:

DENACHTERGAEL-JOURQUIN -  DEUX-ACREN (nationaal  + zone midden)

PROVOST-SPIERS - LEUPEGEM  (zone west)

NIHOUL R. & G. - SENZEILLES (zone oost)


ARGENTON - 27.06.09

Oude:

RUBBENS Patrick - TIELT-WINGE (nationaal + zone oost)  

VERLINDEN Christian, Jozef & Chris - ZWALM (zone west)

VERCAMMEN Jos -  VREMDE (zone midden)

Jaarlingen:

DENO-HERBOTS - LEEFDAAL (nationaal + zone midden)    

CASAERT Maurice & Gregory - NECHIN (zone west)

VANDERSMISSEN Maurice & Ivan - RUMMEN (zone oost)


BARCELONA (int)- 03.07.09

Oude:

VANGRONSVELT Albert - BEVERST (nationaal)

 

SOUSTONS (int.) - 03.07.09

Jaarlingen:

PEIREN Noël -  ZEDELGEM (nationaal)


LIMOGES - 04.07.09

Oude:

GEERINCKX Luc, Bart,Jurgen - WOMMELGEM (nationaal + zone midden)

VANDENHEEDE Freddy & Jacques - ZINGEM (zone west)

VERRECKT-ARIEN -  TESSENDERLO (zone oost)


TARBES (int.) - 11.07.09

Oude:

MIYASHITA H & T - SIRAULT (nationaal)


LIMOGES - 11.07.09

Jaarlingen:

STEVENINCK Benny - HAMME (nationaal + zone midden)

FOURNEAU Nico -KLUISBERGEN (zone west)

JANSSENS Johny - EKSEL(zone oost)


MARSEILLE (Int.)- 18.07.09

Oude:

SCHMETS Joseph - MONTZEN  (nationaal)

 

SOUILLAC - 18.07.09

Oude:                                   

LUYTEN Rudy - RAMSEL (nationaal +zone midden)

GEELEN Leon & Jens - VELDWEZELT (zone west)

VAN LANDSCHOOT Robert - ADEGEM (zone oost)


LIBOURNE
- 25.07.09

Jaarlingen:

VANHEEDE Jerome - FORCHIES-LA-MARCHE (nationaal + zone oost)

VAN OVERSTRAETEN Eugeen - OVERIJSE (zone midden)

EVERAERT Frederik - ZWIJNAARDE (zone west)


NARBONNE (int) - 25.07.09

Oude:

VANDEWALLE Daniel & Andy - KOOLSKAMP  (nationaal)


BOURGES II - 25.07.09

Jonge:

VERCAMMEN Jos - VREMDE (nationaal + zone midden)

DE VLIEGHER Gebr. - MOERBEKE-WAAS (zone west)

MENTEN Ronny - RUMMEN (zone oost)

Oude:

PARIJS Daniel -  OTTENBURG  (nationaal + zone oost)

BOTTELDOORN Pol - ETIKHOVE  (zone west)

HERMANS Henri - PULLE  (zone midden)

Jaarlingen:

OPDEBEECK-BAETENS - PUTTE (nationaal + zone midden)

LISMONT Roger -  GEETBETS (zone oost)

MATTHYS Willy - WACHTEBEKE (zone west)


PERPIGNAN (int.) - 01.08.09

Oude:

DEREUX Fabrice - PERWEZ (nationaal)                                     

                                                                             

TULLE - 01.08.09

Oude:

NORMAN Filip - KNOKKE-HEIST (nationaal + zone west)

MARIT Leon & Christophe - CORROY-LE-GRAND (zone oost)

V.D.DRIESSCHE Alain & Dirk - ST.LIEVENS-ESSE (zone midden)

Jaarlingen:

SCHREEL Remi, Dirk, Dieter - ZEDELGEM (nationaal + zone west)

DENO-HERBOTS - LEEFDAAL (zone midden)

PATERNOSTER Henri - VELLEREILLE-LES-BRAYEUX (zone oost)


ARGENTON - 08.08.09

Jonge:

DUSAUSOIT Dany -  BELOEIL (nationaal + zone midden)

COOLS Rik -   RUISELEDE   (zone west)

VANWINKEL Jef -  TIELT-WINGE  (zone oost)

Oude:

VAN STERTHEM Freddy -  VELZEKE-RUDDERSHOVE  (nationaal + zone midden)

DEN TIJN Robert -  EEKLO  (zone west)

SURKIJN Gaston - LUMMEN (zone oost)

Jaarlingen:

FRANCOIS Willy - SERSKAMP (nationaal + zone midden)

VERZELEN Marcel - MERELBEKE  (zone west)

MOTTON Frederik -  TIENEN (zone oost)

               

LA SOUTERRAINE - 22.08.09

Jonge:

VAN LANDEGHEM Gebr. - KRUIBEKE  (nationaal + zone midden)

VAN THEMSCHE Raf -  ST.ELOOIS-VIJVE  (zone west)

CEUSTERS Rudy - BEKKEVOORT (zone oost)

Oude & Jaarlingen:

DEN HAESE Raf - OOSTERZELE (nationaal + zone west)

STOCKMANS Ivan - LUMMEN  (zone oost)

DE COCK Marc - TEMSE  (zone midden)


GUERET - 05.09.09

Jonge:

VAN DE WOUWER Gaston - BERLAAR (nationaal + zone midden)

Wed. MEULENEIRE - VELZEKE-RUDDERSHOVE (zone west)

MENTEN Ronny - RUMMEN (zone oost)

Oude & Jaarlingen:

THONE Jos - AS (nationaal + zone oost)

DE SCHEPPER-DE TEMMERMAN - MERELBEKE (zone west)

VAN HOVE-UYTTERHOEVEN - PUTTE (zone midden)

 

 

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter