Overwinnaars van de nationale vluchten 2011arrow rtl



BOURGES I - 28.05.11

Oude :

HERMANS Rik - PULLE (nationaal + zone Midden)

ROTTIER Gunther - SINAAI-WAAS (zone West)

BLEYEN Johan - LOMMEL (zone Oost)

Jaarlingen :

VAN OECKEL Jan - OUD-TURNHOUT (nationaal + zone Midden)

DE VOS Willy & Gunther - ZAFFELARE (zone West)

BLEYEN Johan - LOMMEL (zone Oost)


CHATEAUROUX - 04.06.11

Oude :

GAIE Frères - LA BOUVERIE (nationaal + zone Midden)

STEENBERGEN Albert & Stefan - HERK-DE-STAD (zone Oost)

DE RUYCK-DEWITTE - WIELSBEKE (zone West)

Jaarlingen :

DUSAUSOIT Dany - BELOEIL (nationaal + zone Midden)

VERVAEKE Roger & Jürgen - DEERLIJK (zone West)

DEROECK Luc - MANAGE (zone Oost)


LIMOGES - 04.06.11

Oude :

VREBOS Kristaan - NEERIJSE (nationaal + zone Oost)

POLLET Ignace - BEVEREN-LEIE (zone West)

LAVENNE Francis & Pascale - EUGIES (zone Midden)


MONTELIMAR- 11.06.11

Oude :

PONLOT-LALANDE - LONGVILLY (nationaal + zone Oost)

VERKOEYEN Ivo - MOL (zone Midden)                                  

VANDENHEEDE Freddy & Jacques - ZINGEM (zone West)


PAU (int.) - 17.06.11

Oude :

SYMAEYS Peter - ST.KRUIS-BRUGGE (nationaal)


CAHORS - 18.06.11

Oude :

SCHROEDER Pierre & Vincent - AYWAILLE (nationaal + zone Oost)

DENO-HERBOTS - LEEFDAAL (zone Midden)                                      

VERMASSEN David - GAVERE (zone West)


LA CHATRE - 18.06.11

Oude :

TIMMERS Daniel - HECHTEL (nationaal + zone Oost)

VAN DEN EECKHOUT Marc - KALKEN (zone West)

VERHAEGEN Patricia - AARSCHOT (zone Midden)

Jaarlingen :

JANSSENS Johny - EKSEL (nationaal + zone Oost)

VAN DEN EECKHOUT Marc - KALKEN (zone West)                                          

SLEGERS Pascal - DESSEL (zone Midden)


MONTAUBAN - 25.06.11

Oude :

DE CEUNINCK-VANHOUCKE - NIEUWPOORT (nationaal + zone West)

HEYNDRICKX Gaston - ST.NIKLAAS (zone Midden)                                         

VAN AERSCHOT René - RILLAAR (zone Oost)


LIBOURNE
- 25.06.11

Jaarlingen :

D'HUYVETTER-D'HONDT - ZULTE (nationaal + zone West)

BAFORT Luc - TEMSE (zone Midden)

WARGNIES Didier - CHAPELLE-LEZ-HERLAIMONT (zone Oost)


ORANGE - 02.07.11

Oude :

HOTTON Jean-Claude - AGIMONT (nationaal + zone Oost)                                              

MERKPOEL Anne - UCCLE (zone Midden)                                                            

VAN DE WALLE M. & F. - ZWALM (zone West)


ARGENTON - 02.07.11

Oude :

DEN HAESE Willy - MOORTSELE (nationaal + zone West)

VAN DE WOUWER Gaston - BERLAAR (zone Midden)

JONCKERS Johny & Yves - DRIESLINTER (zone Oost)      

Jaarlingen :

CLEIRBAUT-DESBUQUOIS - BONHEIDEN (nationaal + zone Midden)

DESMET Hans - BEVERE (zone West)

DAUPHIN André - FARCIENNES (zone Oost)


BORDEAUX (int.) - 02.07.11
                       

Oude :

VAN DE WALLE M. & F. - ZWALM (nationaal)

Jaarlingen :

ARDEEL Roger - SIJSELE (nationaal)


BARCELONA (int)- 08.07.11

Oude :

VERBRUGGEN Willy - LONDERZEEL (nationaal)

                                                             

BRIVE- 09.07.11

Oude :

LEEKENS-HERMANS - AS (nationaal + zone Oost)

VERBIST Frans & Kristof - LANGDORP (zone Midden)

VAN LOO Yvan - WATERVLIET (zone West)


TARBES (int.) - 16.07.11

Oude :

VANTORRE Remy - VIRELLES (nationaal)            


LIMOGES - 16.07.11

Jaarlingen :

DECOSTER Ronny & Stijn - ROKSEM (nationaal + zone West)

KEYNEN Roger - NIJLEN (zone Midden)

Hok CARO Marcel - VERVIERS (zone Oost)


MARSEILLE (Int.)- 23.07.11

Oude :

KEYERS Louis - KINROOI (nationaal)

                                              

SOUILLAC - 23.07.11

Oude :

HENRY Leon - NANDRIN (nationaal + zone Oost)

MAES Willy - ZWALM (zone West)

VANDENBERGHE Alain & Luc - BRAINE-LE-COMTE (zone Midden)

                                                                          

NARBONNE (int) - 30.07.11

Oude :

MEIRLAEN Etienne - ST.MARTENS-LATEM (nationaal)

Jaarlingen :

DE RIJCK-DUYM - NINOVE (nationaal)                  


BOURGES II - 30.07.11

Jonge :

BELLEN Louis - LOKSBERGEN (nationaal + zone Oost)                     

VANDENHEEDE Freddy & Jacques - ZINGEM (zone West)

VANGOOLEN Theo - BETEKOM (zone Midden)

Oude :

VANDIJCK-DE BEULE - GEETBETS (nationaal + zone Oost)

VAN HUYNEGHEM Guy - BRUSSEGEM (zone Midden)

SPEYBROECK Roger - VINKT (zone West)

Jaarlingen :

BLEYEN Johan - LOMMEL (nationaal + zone Oost)

DOBBELAERE Philippe - OLSENE (zone West)

TOBBACK Frans - HOFSTADE (zone Midden)


PERPIGNAN (int.) - 06.08.11

Oude :

D'HONDT Germain - ANZEGEM (nationaal)                                                          

                                                                             

TULLE - 06.08.11

Oude :

VAN EYLEN-IMBRECHTS - BOORTMEERBEEK (nationaal + zone Midden)

RENARD Jacques - CASTILLON (zone Oost)

PIPERS Yvon - TOURNAI (zone West)

Jaarlingen :

VANDENHEEDE Gebroeders - ZINGEM (nationaal + zone West)

POPULAIRE Jean-Marie - BERNISSART (zone Midden)
MARIEN René - FLEMALLE (zone Oost)


ARGENTON - 13.08.11

Jonge :

VERBRUGGEN Gommaire - SCHERPENHEUVEL (nationaal +zone Oost)

VERMASSEN David - GAVERE (zone West)

DERWA-LUXEM - HERENT (zone Midden)                     

Oude :                                    

SURKIJN Gaston - LUMMEN (nationaal  +zone Oost)

DEN HAESE Willy - MOORTSELE (zone West)

DE MUNTER Adrien & Zonen - ZARLARDINGEN (zone Midden)

Jaarlingen :

REYNIERS Henri - LUBBEEK (nationaal +zone Oost)

DOBBELAERE Philippe - OLSENE (zone West)

DUSAUSOIT Dany - BELOEIL (zone Midden)

               

LA SOUTERRAINE - 27.08.11

Jonge :

VERRECKT-ARIEN - TESSENDERLO (nationaal + zone Oost)

RAES Chris - MOERBEKE-WAAS (zone West)

DERWA Albert - HERENT (zone Midden)                              

Oude & jaarlingen :

VAN OECKEL Bart - OUD-TURNOUT (nationaal + zone Midden)

VAN SCHOORISSE Carine - RONSE (zone West)

BALEAU Jean-Jacques - MOIGNELEE (zone Oost)               


GUERET - 10.09.11

Jonge :

VANRENTERGHEM Geert - DEINZE (nationaal + zone West)

HENNES Kristiaan - ROTSELAAR (zone Midden)

LOOCKX Guido - TESSENDERLO (zone Oost)                       

Oude & jaarlingen :

VLAEMINCK Marc - RAMSEL (nationaal + zone Midden)

HELLEPUTTE Marc - MERELBEKE (zone West)

Wed.DE BLICK & Zoon - TIELT (zone Oost)

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter