Privacy Policy

 

Vainqueurs des concours nationaux 2003arrow rtl

 

CASTRES 21/6

Vieux :

MORTIER Hendrik - ST.KRUIS BRUGGE (nationaal + zone West)

PATERNOSTER Henri - VELLEREILLE (zone Oost)

MEERT André - ZELLIK (zone Midden)


MONTAUBAN 28/6

Vieux :

DEWULF Gaston - OOSTENDE (nationaal + zone West)

SMITS Felix - MELSELE (zone Midden)

COLLART André - FLORENNES (zone Oost) 


BARCELONA 4/7

Vieux :

FAUCHE Frères - Waret-L'Evêque


ST.VINCENT 4/7

Yearlings :

VAN OUWERKERK-DEKKERS- BRASSCHAAT (nationaal + zone Midden)

DENIJS Emiel - TIELT - (zone West)

FLOSSIE Roger & Manu - HALEN (Zone Oost)


LIMOGES 5/7

Vieux :

HERMIE Emiel - HILLEGEM (nationaal + zone Midden)

DESMET André & Patrick - SEMMERZAKE (zone West)

CARO Marcel - VERVIERS (zone Oost) 


LIMOGES 12/7

Yearlings :

POLLIN Marc - SNELLEGEM  (nationaal + zone West)

VERBRUGGEN Gommaire -SCHERPENHEUVEL  (zone Oost)

VAN HOVE A.-UYTTERHOEVEN J.- PUTTE (zone Midden)


DAX 12/7

Vieux :

MYLLE Jacques -ZONNEBEKE  


SOUILLAC 19/7

Vieux :

DERWEDUWEN Albert, Luc, Dirk - ZINGEM  (nationaal + zone West)

BATEN François & Bjorn - NINOVE (zone Midden)

WILLEMS Albert & Eric - ATTENRODE (zone Oost) 


MARSEILLE 19/7

Vieux :

VAN EYCKEN Robert - ERPS-KWERPS


BEZIERS 26/7

Vieux :

VANDERHEYDEN Wilfried - KORTRIJK DUTSEL (nationaal + Zone Oost)

BOLLE Julien - KOEKELARE (zone West)

GALLE Gilbert - SERSKAMP (zone Midden)

Yearlings :

VANEENO Julien - WINGENE (nationaal + zone West)

DE VESELEER Alberic - TOLLEMBEEK (zone Midden)

SAUCE Denis - NEUFCHATEAU (zone Oost) 


BOURGES 26/7

Pigeonneaux :

PIERSON-BAVAY - ARLON (nationaal + zone Oost)

VAN DEN BROECK Willem - BOOISCHOT (zone Midden)

BRACKENIER Martine & Marina - BALEGEM (zone West)

Vieux :

BAR Jean-Luc -ARLON (nationaal + zone Oost)

LIEKENS Jos & Danny - RIJMENAM (zone Midden)

DE PAUW Julien & Peter - BASSEVELDE (zone West)

Yearlings :

TAELMAN Willy - BOUWEL (nationaal + zone Midden)

VAN LOO Octaaf - LOKEREN (zone West)

ROCK Robert - GREZ-DOICEAU (zone Oost) 


PERPIGNAN 2/8

Vieux :    

DE SCHEPPER Willy - GOOIK

Yearlings :

DE SMEYTER-RESTIAEN - RONSE

ARGENTON 9/8

Pigeonneaux :

THOMAES Jozef - BEVEREN (nationaal + zone West)

SCHOKKAERT Danny - OORDEGEM (zone Midden)

VAN WINKEL Jef - TIELT WINGE (zone Oost)

Vieux :

DAVID Roger - ICHTEGEM (nationaal + zone West)

VAN EYCKEN Robert - ERPS-KWERPS (zone Midden)

STEENAERTS-MENTENS - LUMMEN (zone Oost)

Yearlings :

D'HONDT Maxime - SEMMERZAKE (nationaal + zone West)

HERBOTS Jo & Raf - HALLE-BOOIENHOVEN (zone Oost)

VAN DE VELDE André - DENDERLEEUW (zone Midden)  


LA SOUTERRAINE 23/8

Pigeonneaux :

VAN HOVE A.- UYTTERHOEVEN J. - PUTTE (nationaal + zone Midden)

PROVOST Bjorn - MAARKEDAL (zone West)

VAN DE VELDE Maurits -SCHERPENHEUVEL (zone Oost)

Vieux & yearlings :

VAN OPSTAL Gommaar -TURNHOUT (nationaal + zone Midden)

VANDENHEEDE Freddy - ZINGEM (zone West)

STOCKMANS Ivan - LUMMEN - (zone Oost)


VICHY 6/9

Pigeonneaux :

VAN HORENBEECK Leo & Zn. - WIJGMAAL (Bt) ( nationaal + zone Midden)

DE NUTTE Gilbert - OOSTERZELE (zone West)

THONE Jos - AS (zone Oost)

Vieux & yearlings :

HUFKENS Karel & Tom - GEEL (nationaal + zone Midden)

FRANSEN Marcel - VEERLE (zone Oost)

DE SMET Kurt - ETIKHOVE (zone West)

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter