Privacy Policy

 

Vainqueurs des concours nationaux 2006arrow rtl

 

BOURGES I - 27.05.06

Vieux :

HOUBEN Peter & Marnick -DILSEN (nationaal + zone oost)

BONTE Dirk - RIJMENAM (zone midden)

PIETERS Etienne - WAARSCHOOT (zone west)

Yearlings :

VERBRUGGEN Gommaire - SCHERPENHEUVEL (nationaal + zone oost)

VAN GESTEL Gebroeders - BEVEL  (zone midden)

MOERAERT-STANDAERT - LOCHRISTI (zone west)


LIMOGES - 03.06.06

Vieux :

DE GRAEVE-VAN GEERT - SMETLEDE  (nationaal + zone midden)

BRACKENIER Oscar & Koen - OOSTERZELE (zone west)

SCHMITZ Joseph - BAELEN  (zone oost)


AURILLAC - 10.06.06

Vieux :

VERBEKE Paul - GITS  (nationaal + zone west)

FAVART-LEBLANC - BLAREGNIES (zone midden)

DEROECK Luc - MANAGE (zone oost)


CAHORS - 17.06.06

Vieux :

BOURLARD Etienne & René - HARVENG (nationaal + zone midden)

JONCKHEERE Boudewijn - TORHOUT (zone west)

DEROECK Luc - MANAGE (zone oost)


PAU - 23.06.06

Vieux :

MOENS Jean - GRIMBERGEN (nationaal)


BRIVE - 24.06.06

Vieux :

CLAUS Armand & Hans - PETEGEM A/D SCHELDE  (nationaal + zone west)

JOLIE Albert - ST.LIEVENS HOUTEM (zone midden)

DENEUFBOURG Yvon - ESTINNES-AU-VAL (zone oost)


ALBI - 01.07.06

Vieux :

BOLLE Georges - KORTEMARK  (nationaal + zone west)

ROMBAUT Tony - MOMIGNIES (zone oost)

VAN GYSEGHEM Alfons - SCHOONAARDE (zone midden)


BARCELONA - 07.07.06

Vieux :

DESBUQUOIS Gebr. - KAPELLE O/D BOS  (nationaal)


ST.VINCENT  - 07.07.06

Yearlings :

HERBOTS Eric - ZOUTLEEUW (nationaal + zone oost)

GOETHALS Romain - MALDEGEM  (zone west)

KERKHOFS Maria - OELEGEM (zone midden)

               

LIMOGES - 08.07.06

Vieux :

VAN DEN BERGHE Raphaël - MUNKZWALM (nationaal + zone west)

LUYCKX Raphaël - BELSELE  (zone midden)

ORTMANN Leon - BAELEN  (zone oost)


DAX - 15.07.06

Vieux :

PLATTEEUW Daniel & Didier - ZILLEBEKE  (nationaal)

               

LIMOGES - 15.07.06

Yearlings

MAROY Geert - HEESTERT (nationaal + zone west)

V.D.DRIESSCHE Alain & Dirk - ST.LIEVENS-ESSE (zone midden)

JONNART Luc - LEVAL-TRAHEGNIES (zone oost)

               

CARCASSONNE-22.07.06

Vieux :

DEVOS Etienne - DEERLIJK (nationaal)

               

SOUILLAC - 22.07.06

Vieux :

TANT Johan - OLSENE (nationaal + zone west)

THUMAS Thierry & Bart - ZAVENTEM (zone midden)

BRUYNINCKX Danny - RILLAAR (zone oost)


ST.VINCENT - 28.07.06

Yearlings :

SIOEN Luc, Gerard, Hilde - MOORSLEDE (nationaal)


NARBONNE - 29.07.06

Vieux :

MEERT André - ZELLIK (nationaal)


BOURGES II - 29.07.06

Pigeonneaux :

VAN DE VOORDE-VERLINDEN - DIKKELVENNE (nationaal + zone west)

VAN HAUTE Marc - SMETLEDE (zone midden)

JESPERS-VANDERWEGEN - HOLSBEEK (zone oost)

Vieux :

DEPRE Benny - OPLINTER (nationaal + zone oost)

CASAERT Maurice & Gregory - NECHIN (zone west)

DE MUNTER Adrien & Zonen - ZARLARDINGE (zone midden)

Yearlings :

GEVAERT-V.SCHOORISSE - RONSE (nationaal +zone west)

DAANS Luc - BEGIJNENDIJK (zone midden)

JONCKERS Johny & Yves - DRIESLINTER (zone oost)


PERPIGNAN - 05.08.06

Vieux :

JOOSEN Jos - BRECHT (nationaal)            

               

ARGENTON - 12.08.06

Pigeonneaux :

CHARLES André - LOBBES (national + zone oost)

VERHOEVEN Kurt - GEEL (zone midden)

THAS Willy - MELLE (zone west)

Vieux :

HERBOTS jo & Raf - HALLE-BOOIENHOVEN (nationaal + zone oost)

VERVLOESEM René & Patrick - RIJMENAM (zone midden)

DE GRAEVE Gerard - MERELBEKE (zone west)

Yearlings :

STEENBERGEN Albert & Stefan- HERK-DE-STAD (nationaal + zone oost)

GYSELBRECHT-MADEIRA - RUISELEDE (zone west)

DENO-HERBOTS - LEEFDAAL (zone midden)           


LA SOUTERRAINE - 26.08.06

Pigeonneaux :

VANLINT Michel - ZOUTLEEUW (nationaal + zone oost)

LEUS Karel - OOSTERZELE (zone west)

BEULLENS & Zoon - HEVERLEE (zone midden)

Vieux & yearlings :

VAN OECKEL Bart - OUD-TURNHOUT (nationaal + zone midden)

PARMENTIER Patrick - MENEN (zone west)

TOURNELLE Davy - RUMMEN (zone oost)

            

GUERET - 09.09.06

Pigeonneaux :

LAEVENS-VERVAEKE - DEERLIJK (nationaal + zone west)

PONNET Roger - BURST (zone midden)

SCHOTSMANS Gerd - MESSELBROEK (zone oost)

Vieux & yearlings :

BERCKMOES Eric - BRECHT (nationaal + zone midden)

DESCHEPPER-DE TEMMERMAN - MERELBEKE (zone west)

VANLINT Michel - ZOUTLEEUW (zone oost)

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter